| puby a întrebat:

Se apropie banchetul iar eu am solduri foarte late. Ce ar exercitii fizice sau diete ar trebui sa tin? FUNDITAAAA

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Salatele toate.Salata verde(chiar recomandata) preparata cu ceapa, ridichie.Super si e sezonul ei.Cu orice o poti manca nu se va simti nici mancarea grea la burta. Iaurt cu orice fruct, recomandabil banane.Fierturi,oua fierte,carne fiarta,evita mancarea facuta in grasimi,ciorbele iale grasimea de deasupra, ca sport coarda e buna pentru obrajiori si tot ceea ce sare odata sarita coarda, alergatul si fitnessul.