| sexychick_4075 a întrebat:

Se apropie vara. Prin iulie trebuie sa merg in tabara la mare.Acolo mi-am facut o multime de prietene dar ele spuneau ca sunt foarte slaba si ca pentru varsta mea n u sunt dezvoltata deloc. Vreau un sfat. ce s afac sa imi creasca sani repede? De bicei mai port sutien cu burete care mi faceumpic mai normali dar acum ce ma voi face ca se vor vedea in toata marimea lor adica mici. Ce pot sa fac? Ajutor:d

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Crezi ca esti singura fata fara forme? Accepta-te asa cum esti, abia atunci ceilalti te vor accepta si ei.

| alexandra14 a răspuns:

Nu poti face nimic.Nu conteaza ca ai sanii mici. asa esti tu.asa te dezvolti. poate mai greu dar trebuie sa astepti...nu lua in serios astahappy