| Biecutza23 a întrebat:

Salutare prieteni de pe TPU.

As vrea sa stiu daca are ceva ca port sutien cu burete si nu am sani deloc? O sa imi afecteze sani mai tarziu? Si vreau sa zic ca il port zilnic. Si as vrea sa stiu de ce nu imicaresc sani ce ar trebui sa fac ca sa imi creasca?

Răspuns Câştigător
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Chiar ca esti bleguta. Sa porti sutien can n-ai tate.Vor creste, la timpul lor si o sa te saturi de purtat.Nu scrii ce varsta ai, dar unor fetite intai la creste par pubian, iar altora tatalicele. Daca esti mare mergi la medicul pediatru.

5 răspunsuri:
| Snejok a răspuns:

Nu iti fa mare griji din cauza sinilor, iti vor creste, tot la timpul lui.TRebu sa te iubesti asa cum esti. Unele se dezvolta mai repede altele mai incet.
Asadar nu-i necesar ca sa porti burete, chiar daca vrei sa-i placi unui baiat el no sa uite la sinii tai(sigur daca ii baiat bun)
Fii mindra de corpul tau

| mady03 a răspuns:

Eu zic sa astepti sa creasca!

| Krisszuletsu a răspuns:

Poi, cati ani ai?[daca vrei sa spui] si nu cred ca este o idee buna sa porti sutien daca nu ti-au crescut sanii[din punctul meu de vedere]
P.S nu are nici o legatura cresterea sanilor cu sutienul[asa mi-a spus medicul de familie]winking