| Laura2502 a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu iar inca nu m-am hotarat ce cadou as sa ii iau, de aceea m-am gandit sa va intreb pe voi ce i-ati luat iubitului vostru..Am 16 ani, el 17.Bani? Am doar 100 lei.Deci?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un ceas de mana deosebit, un pulover dragut, o camasa in culoarea lui preferata, un parfum fin, o carte buna, din genmul pe care il citeste, o cutie de bomboane de ciocolata, o poza cu voi doi in rama si un "te iubesc!" spus din suflet.

| Laura2502 explică (pentru Euletitia):

Ma gandeam ca sunt eu prea "old-fashioned", dar se pare ca avem "idei" asemanatoare in privinta asta big grin.Multumesc frumos pentru ajutor:*.

2 răspunsuri:
| Laviniargint96 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas sau ceva un parfum, gen sa ii placa daca nu ii sti inca gusturile...hm bafta! funda'smug?