| oana1 a întrebat:

Buna ca tot se apropie ziua in dragostelor ce v-ati gandit sa ii luati iubitului sau iubitei?

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Niste acetona si o unghiera.

| AdrianVoicu a răspuns:

O lopata dupa ceafa asta e cel mai bun cadou

| LexiEla a răspuns:

Eu i.am scris intr-o agenda draguta motive pentru care il iubesc, cateva amintiri dragute cu noi, am scris povestea noastra din perspectiva obiectiva si planuiesc sa ii pun pe peretele din camera lui postit.uri roz pe care scrie cate un citat scurt si sa formez o inimioara.

| viperra a răspuns:

Ceva semnificativ, care v-a adus impreuna sau ceva ce si-a dorit demult.winking Succes!