| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac la majorat?
Precizez ca e o persoana cu foarte mult bun simt, uneori timida, dar majoratu ei e primul pentru mine si nu am experienta. big grin

3 răspunsuri:
| Dyaanaa a răspuns:

O cana personalizata(pentru cea mai buna prietena), o trusa machiaj profi, o carte, un parfum dragut, accesorii

| Dyaanaa a răspuns:

Acum vad ca e vorba de iubita ta! totusi nu exclud cana personalizata dar
evident alt mesajlaughing

| katy2002 a răspuns:

Cadoneaza un urs de plus mare cu sonerie, pentru ca ea jucindu-se cu el, sa-si aminteasca si de tine, si de copilarie