| anonim_4396 a întrebat:

Se cade sa merg la ziua unei fete pe care o plac cu un cadou luat impreuna cu alte persoane?

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, ce mai astepti? Ia cadou la gramada, rade doua beri si vezi poate treci de faza cu "o plac" si ajungi mai departe.
Spor!winking

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu, nicidecum. Ea nu ar intelege nimic. Daca o consideri o fiinta speciala, demonstreaza-i asta printr-un cadou personalizat, pe care sa i-l daruiesti doar tu. Si sa nu uiti de atitudine, ea trebuie sa fie aparte, caci gesturile intotdeauna conteaza, si uneori mai mult decat cuvintele. Daca este speciala, trebuie sa te straduiesti sa o faci si pe ea sa se simta asa. Efortul nu este chiar atat de mare si, crede-ma, chiar merita. Petrecere frumoasa!

| ralucaralu a răspuns:

Nu prea...Eu cel putin asa cred.

| mada. a răspuns:

Da,de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| eduedu a răspuns:

Normal ca nu.si in plus cred ca ar trebui sai faci un cadou prin care sa o faci sa inteleaga ce simti pentru ea