| TeooSmilee a întrebat:

Se face scoala miercuri 15.02.2012 in giurgiu?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! În urma deciziilor luate în cadrul Comitetelor Judeţene pentru Situaţii de Urgenţă, marţi, 14 februarie 2012, cursurile vor fi suspendate integral, atât în mediul urban, cât şi în mediul rural, în 12 judeţe (Argeş, Buzău, Călăraşi, Dolj, Gorj, Giurgiu, Ilfov, Ialomiţa, Mehedinţi, Olt, Prahova, Vrancea) şi în municipiul Bucureşti.
E posibil ca in cursul zilei de azi, sa anunte la stiri daca se vor face sau nu ore in urmatoarele zile.
daca aflu ceva, te voi anuntahappy