| claudiuflorin a întrebat:

Se mai gaseste coduri de reincarcare orange gratuit?! Mi-as fi dorit macar sa-mi reincarc cu doi euro! Abonamentele orange de ce nu se mai reporteaza? E mai convenabil abonamentele orange sau prepay? Multumesc, va rog frumos sa-mi raspunde-ti!

2 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Nu se mai gasesc coduri gratuite. abonamentele de telefonie mobila in general nu se mai reporteaza. d-aia se dau si asa multe minute. abonamentele sunt mai convenabile pentru faptul ca primesti un telefon la pret f bun. ofertele sunt in mare cam la fel

| Arctic a răspuns:

Nu se mai (gaseste)... ce sa le faci?