| untu a întrebat:

Mi-am luat de curand telefonul de la reparat si am uitat sa mai reincarc cartela, puteti sa-mi ajutati sa obtin un generator de coduri de reincarcare gratuita pana sa-mi cumpar altul cand ma voi duce in oras? Incerc sa obtin codul de reincarcare pentru cartela Vodafone macar 5 euro! Rog seriozitate si va multumesc frumos, cu stima si respect!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.Cand gasesti sa ma anunti si pe mine.

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu vrei si un generator de numere castigatoare la 6/49?

| untu explică:

Tagaso nu ma ajuti deloc cu raspunsul tau cel sarcastic si sint foarte suparat! Nimeni nu castiga fundapentru ca nu am gasit raspunsul potrivit Imi pare tare rau pentru voi! Scuze!

| Tagaso a răspuns:

Nea Emanoil_Constantin se repetă rugămințile dvs:
Untu_Emanoil_Constantin_1973 intreaba:

Salutare tuturor! Am o problema si sper sa-mi rezolvati! Am programul de intretinere si de reparatie foarte bun si se numeste,, ADVANCED SYSTEM CARE ULTIMATE 6",care scaneaza si repare tot! Mai am doar doua zile de proba gratuita si se termina proba! Dar va rog frumos,sa-mi dati daca se poate niste coduri cheie pentru activare,validare si protectie PC! Paote nu stiu, ca am auzit ca exista generatoare gratuite de coduri-cheie pentru Windowsuri de tot felul, pentru anumite programe de calculatoare, pentru reincarcare cartele de telefoane mobile, etc... Va rog frumos un raspuns cu seriozitate! Va multumesc frumos, cu stima si respect!

| Gdeni a răspuns:

Daca gasesti asa ceva vreau si eu straight facestraight face

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Generator de coduri moca nu ai cum sa gasesti laughing)))))) doar sa te duci sa o reincarci

| untu explică (pentru Adrian_Constantin_Mocanu_1988):

Tare tarziu ai raspuns ca deja am gasit si am reincarcat telefonul la 5 euro! Credeai ca-ti bati joc de mine?