| iiSceneXX a întrebat:

Care este cea mai mica suma cu care pot sa reincarc?
Exista reincarcare cu 1 euro sau 2?
Pt cartela PrePay Orange. :*

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Reincarcare 1 sau 2 nu poti sa cumperi codurile de reincarcare din magazin ca nu exista.
Maxim de reincarcare este de 3 in magazine.
Iar la firma Orange poti cumpara 1-200 Euro.Dar trebuie sa-i zici cat costa o reincarcare de un euro si vezi (1 Euro=..., 2Euro=... etc).
Eu reincarc de la firma Orange.

| iiSceneXX explică (pentru Mihail2020):

Multumesc, acum am citit pe site-ul Orange. :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar de la 3 euro poti incarca.

| Mozambic19 a răspuns:

Eu stiu ca e 1 euro = 6 lei
sunt sigurahappy de astabig grin deoarece odata mi-am reincarcat cu 1 euro

| Lauria a răspuns:

Nu,cea mai mica valoare este cu 3 euro.Aici poti vedea toate valorile:
http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html

| Anonimity a răspuns:

Nu,cel mai mic credit ce poate fi incarcat pe cartela Orange prepay este de 3 euro. Sper ca te-am putut ajuta!

| Kingus a răspuns:

Exista reincarcare cu 2 euro. aia e cea mai mica..asa stiu.dar cat te coasta depinde si unde stai...dar nu este asa scumpa.

| Sucitu_Cristian_1993 a răspuns:

2 euro