| VampireDeea144 a întrebat:

Se mai poarta pantalonii scurti tip gogosar?(care erau la moda anul trecut)

4 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Din cate am vazut eu inca sunt pe piata deci cred ca se poarta.si acum e sezonu reducerilooooor deci pe treaba!

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nope. Nu se mai poarta happy. In schimb se poarta pantalonii lungi asa mai larguti si putin gogosari sus/ si cu turul lasat. Sunt foarte draguti. Si mai ales chestiile astea Floral print, chestii cu floricele. Si se mai poarta fustitele cu talie inalta big grin

| Bubuuuu a răspuns:

Nu am mai vazut fete care sa poarte pantaloni scurti tip gogosar.Erau simpatici si foarte la moda vara trecuta, anul acesta poti incerca fustele cu talie inalta sau pantalonii scurti cu flori care arata super. big grin :*

| PuStOaIcA97 a răspuns:

Acum se poarta cei cu flori ca si acestia http://www.starshiners.ro/......black.html
iar de pantaloni scurti vor ramane mereu la moda cei din blugi acum nu sunt sigura ca se mai poarta asa mult cei tip gogosar:D