| Senorita2000 a întrebat:

Ce cercei se poarta anul acesta? Lunngi sau scurti?

Răspuns Câştigător
| Cataaaッ a răspuns:

Eu stiu ca lungi, dar acum depinde daca nu iti stau bine cerceii lungi, iti poti pune scurti, daca iti stau bine cerceii lungi norocul tau big grin

3 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Lungi

| linsy a răspuns:

Pai uite ce poarta lumea aceia poarta si u dar decat sa copii pe cineva mai bine te bazez pe tine ceiea ce-ti place

| xMinnyx a răspuns:

Daca ai parul lung il porti pe cei scurti si daca ai parul mai scurt(pana la umeri)ii porti pe cei lungi.Eu zic ca o sa iti stea mai bine asawinking