| PitbullTT a întrebat:

Se merita acest laptop: http://www.emag.ro/.......RMS0C.041 pentru jocuri gen GTA 4, Fifa 11, PES 11, NFS The Run Si altele?
Adica o sa-mi mearga jocurile bine pe el?
Raspundeti doar cei care stiti!
Mersi!
FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Nu este adevarat, daca au aceleasi componente merg la fel, poate chiar mai bine. Importante sunt si setarile pe care le faci din windows si control panel-ul placii tale video pentru a avea cea mai buna experienta cand vine vorba de jocuri.

3 răspunsuri:
| Boeing747 a răspuns:

Pai in primul rand. Laptop nu poate rula Full HD. Poate doar unele Alinware. Nu recomand acel laptop pentru ca garantia e mica 1 an. Asta conteaza cand faci o achizitie buna (nu vrei sa-ti laptop in fiecare an). Eu recomand ca fiind best buy acest lenevo. Chiar daca e mai scump merita pentru constructia. Lenevo e brand premium.
http://www.pcgarage.ro/......4ghz-grey/
S-au daca un acest Msi mai ieftin dar cu garantie de un an: http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/

| Madara a răspuns:

DA
eu am aproximativ asah PC si mergi tot normal...
jocurile merg fara problema...
poti sa mai incerci inca si FEAR 2 raborn
tot o juaca puternica si intereant pentru asah nootebukuri

| PitbullTT explică:

Da, dar am auzit ca nu prea merg jocurile prea bine pe notebook chiar daca e asa de performant. am auzit k jocurile pot sacada. chiar daca are ''piese'' bune in el.
am auzit k e o mare diferenta intre notebook si pc. chiar daca au aceleasi performante. e adevarat?happy

| The Epic Fail Guy a răspuns (pentru PitbullTT):

Nu este adevarat, daca au aceleasi componente merg la fel, poate chiar mai bine. Importante sunt si setarile pe care le faci din windows si control panel-ul placii tale video pentru a avea cea mai buna experienta cand vine vorba de jocuri.