| IustinaSiAtat a întrebat:

Se merita sa iti pui pierce in buza? Argumente multe va rog. FUndaa:X

6 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Sincer nu eu am avut si la un nomentdatdeja te saturi si ramai cu gaura in buza mai ales ca nu poti manca orice daca bei apa suc etc te trezesti ca iti curge afara deci nu eu una nu te sfatuiesc sa iti pui pirce in buza mai ales cate incurca la:* deci lasa guritsa ta asa cum e fa-ti o gaura in ureche in nas dar lasa gura in pace bye:*

| ZumZz a răspuns:

Eu vroiam sa imi pun pierce acum o luna tot in buza, chiar daca tot m-am gandit foarte mult la acest lucru, si abia asteptam sa imi pun... am spus sa mai astept. Pentru ca te plictisesti foarte repede de el. Si te sfatuiesc sa te mai gandesti, pana iei o decizie concreta;)
Uite aici un video cu totul despre piercing :

http://www.youtube.com/watch?v=ucXYMqfk1UA&feature=channel_video_title

| LoveAngel223 a răspuns:

Nu știu ce sa zic...Adica acum ar arata frumos dar mai târziu când ești mai bătrâna nu o sa arate prea bine, o sa se vadă nasol gaura pentru ca bănuiesc ca nu o sa îl ții acolo o viata, pe la vreo 27 de ani o sa te plictisești de el și o sa-l dai jos, al doilea motiv ar fi ca săruturile sunt cam nasoale, eu am o prietena care are un pierce in buza în partea dreapta si zice ca este ff nasol când te săruți.ori cum trebuie sa te gândești bine înainte de ați face.

| Pisoiul a răspuns:

Nu se merita.Pe cine ai vazut cu piercing caruia sa ii stea bine.Cel mai des doar golanii si cei emo isi baga piercing.Dece sa iti bagi esti frumoasa asa cum esti.Fiecare om vede ceva frumos la unul. Poate la tine nu sunt frumosi ochi dar poate sunt frumoase buzele.Eu am ochi albastri inchis.Mai sunt multe aspecte frumoase.Fiecare om are ceva frumos in el.

| invisibleboy a răspuns:

Mai bine iti pui. stii tu unde, sa ma joc eu cu el big grin cu limbuta laughing big grin

| Andradaa_6539 a răspuns:

Nu se merita am un prieten bijutier si mi-a spus ca nu ar fi indicat sa ne facem pierce in buza in limba sau in buric pentru ca se poate infecta si de la asta poti muri:-s.