| miruna_3015 a întrebat:

Se poate ascunde id-ul de pe pagina cu informatii la facebook, ca numai vreau sa-mi vada toata lumea id-ul raspuns urgent va rog

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Account->privacy settings->customize settings->contact infhiro only me happy

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, dai la profil privat si doar prietenii o sa poata sa iti vada pozele si alte inforamtii!

| thefirstangel a răspuns:

Account->privacy settings->customize settings->contact infhiro only me si gata s rezollva.laughing

| Slow a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Am incercat de mai bine de 3 ori sa il ascund si nu reusesc crying

| miruna_3015 explică:

Pai unde e customize settings ca nu gasesc, ziceti in romana mai bine va rog