| portocale12342 a întrebat:

Se poate băga aer condiţionat la orice masină? Si daca da, cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Da, se poate pe orice masina si fara misto iti spun ca se numeste improvizatie!
Daca masina e ceva mai noua si s-a fabricat vreodata cu AC, ai sanse sa cumperi si sa pui o instalatie originala si sa fie o constructie de calitate.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De putut se poate, dar la masinile care nu au si versiuni cu AC treaba e complicata si va fi o manareala