| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Se poate face performanță pe patinele cu rotile incepand cu varsta de 20 de ani, de la stadiul de începător?

7 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Se poate este posibil trebuie să muncești din greu fără scuze pentru a ajunge la performanță dorită Nu contează vârsta contează ce vrei cu adevărat Și bineînțeles să muncești pentru ce-ți dorești cu adevărat nu contează cat de greu este Sau cat de Dificil va fi contează că într-un final ești acolo unde ți-ai dorit cu adevărat din sufletul tău și inima ta

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru UnDiavol):

Multumesc!

| UnDiavol a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Ai să reușești mai mult ca sigur

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru UnDiavol):

Multumesc mult!

| Trixt3r a răspuns:

Se poate, dar sfatul meu este sa o faci intai ca un hobby si sa nu te gandesti la performanta din start, pentru ca o sa scoata tot "fun-ul" din ecuatie.

Exista multe stiluri de "patinaj pe role", eu spre exemplu m-am apuca de inline slalom, o fac ca un hobby si in mod recreational.

Uite aici exemplu : https://www.youtube.com/watch?v=ARQqRBBqj-8

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru Trixt3r):

Ti-am trimis un mesaj

| Trixt3r a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Ti-am trimis raspuns.