| PatryRox a întrebat:

Se poate pune parola la un folder? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Nu se poate, dar il poti ascunde!
sa il faci invizibil, sa stii doar tu de el!
1. click dreapta pe folderul respectiv

2. proprieties

3. attributes : hidden

4. apply

5. OK

* Ca sa vezi folderul pe care l-ai "ascuns", click pe "My Computer", sus de tot ai "Tools" > "Folder Options" > "View" > apoi exista o subcategorie numita "Hidden files and folders", ea este bifata "Do not show hidden files and folders", ca sa-l vezi dai "Show hidden files and folders" apoi, Apply & OK. Initial folderul apare putin "sters" asta pentru a-ti arata ca este un folder "hidden".

* Ca sa nu-l mai ascunzi in loc de "attributes : hidden", debizezi casuta "hidden" apoi, Apply & OK.
funda?

2 răspunsuri:
| BogdanASCRD97 a răspuns:

De ce nu pui parola la calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate