| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Se poate pune un fisier audio de pe trilulilu intr-un articol pe un site in wordpress? Sa se vada in articol. Daca da, cum?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi codul HTML care iti apare cand apesi pe EMBED si ii dai paste unde ai nevoie (incepe cam asa : "object width="448" height="46">Sax for Sex v11 - RomanticAsculta mai multe audio muzica

| mirunaluna a răspuns:

Copiezi embedul de pe trilulilu si ii dai paste pe siteul tau (dar sa ii dai paste in varianta HTML (SOURCE / CODE), nu in VISUAL)