| maytha a întrebat:

Se poate sterge prieteni de pe facebook? va rog urgent spuneti-mi cum va dau funda si vothee hee si scuzati categoriahee hee

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Da. Intri pe prietenul respectiv, pe profilul lui. si dedesubt de poza sunt cativa prieteni si membrii familiei, dedesubt de asta scrie SCOATE DIN LISTA DE PRIETENI.

happy

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna,
Da, se pot sterge. Intri pe profilul persoanei pe care vrei sa o stergi din lista, dai in jos pagina pana ajungi sub lista lui de prieteni si ai butonul "Unfriend". Dai click si asta ehappy

| toxik a răspuns:

Da.intrii pe profilul prietenului care vrei sa-l stergi, iar in stanga jos de tot scrie "scoate din lista de prieteni"dai clik, si asta este tot. funda? love struck

| dustru a răspuns:

mai jos de fotografia ta de profil este caseta '' prieteni'' mai jos iti apare :Actualizate recent click pe el,si acolo iti va aparea ''See All Friends''dai click, iti va aparea lista de prieteni, ii scrii numele acolo in caseta de sus si apasa pe ''x''. Prietenul va fi sters. nu intelegi ceva. skype :matrixt600

| Tamyna a răspuns:

Sus in dreapta apesi pe "account" si dai "Edit friends" si apes "x-ul" din dreptul persoanei pe care nu vrei sa o ai ca prieten