| madtiger a întrebat:

Se pot face numere de telefon publice pe site?

7 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Da, dar daca te prinde proprietarul numarului ca i l-ai postat pe site, banuiesc ca ti-o iei.

| Bishop a răspuns:

@madtiger, ti-o iei de la proprietarul numarului de telefon daca il postezihee hee

| ruxybelle a răspuns:

Daca vrei tuu... cred ca da rolling on the floor

| alex2009 a răspuns:

Da se pot face publice daca tu iti doresti nimeni nu te opreste am mai vazut o persoana care si-a lasat numarul de telefon dar ca sa fi suta la suta sigur contacteazo pe Raluca si iti va da raspunsul corect.

| madtiger explică:

@dd la ce sa mi`o iau? rolling on the floor

| madtiger explică:

@ Decebal, ma crezi pe invers? de ce sa te contactez straight face?

| Decebal a răspuns:

Ooo34678855578978865 -este numarul meu de tel., contacteaza-ma! happy