| ladygaga_9914 a întrebat:

Se spune ca daca stranuti se gandeste la tine / te vorbeste cineva. e adevarat sau sunt doar superstitii?

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Poate uneori este adevarat, dar sa nu uitam ca sunt doar niste superstitii din popor, asa ca nu fi sigur/a pe ele, deseori pot fi si coincidente.

Daca sincer cred in superstitii, doar in unele pentru ca intr-adevar m-am convins singura de adevarul acestora, insa nimeni nu poate spune cu exactitate daca sunt ele corecte, sau nu.

3 răspunsuri:
| deeeeeeaaa a răspuns:

Eu una nu am auzit de asa ceva thinking

se spune ca atunci cand stranuti. vei chefui.:d sau te paste o raceala
:X

| Beibi a răspuns:

Eu cred ca sunt superstitii. Eu m-am trezit intr'o seara (eram racita) si am stranutat de vreo 10 ori. Era 5 dimineata, deci nu cred ca se gandea atunci la mine!laughing

| MadNNNeS a răspuns:

Eu stiam ca daca sughiti vorbeste cineva de tine. Oricum sunt doar superstitii.