| LoVeIsMyAir a întrebat:

Se spune ca femeile au al 6-lea simt... Ce simt cand imi dau seama ca un baiat ma place?

3 răspunsuri:
| IngerFaraAripi14 a răspuns:

Vaai acum de curand a inceput un baiat sa ma placa.si e prea evident, si mi-a si zis-o.Pai cum sa te simti, cel putin eu cand trec pe langa el tremur toatalaughing si uneori nu prea stiu ce sa spun, si sunt si eu timida si el la fel, doar ca a facut deja un mic prim pas. daca vrea mereu sa stea langa tine sa vb cu tine si daca te mai si invita undeva sa iesiti afara sau cv de genu, e clar ca te placebatting eyelashes

| mady13 a răspuns:

Simti ca sunteti facuti unul pentru altul, dar ai grija sa nu faci primul pas decat cand te-ai asigurat ca si el te place laughing

| xXxDanutssaxXx a răspuns:

Esti speriata, dar totusi incanta. timida, dar fericita.{asta daca iti place si tie de el si daca este baiatul potrivit caracterului tau}