| BrokenAngel1 a întrebat:

Se spune ca in noapte de revelion la miezul noptii daca iti pui o dorinta se va indeplini.Credeti ca e adevarat? Ce dorinta v-ati pune?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Măi nu ştiu dacă este adevărat sau nu, dar este frumos să crezi că dacă îţi pui o dorință în acea noapte ţi se va îndeplini.
Anul trecut mi-am pus şi eu o mică dorință, dar nu ştiu dacă mi s-a îndeplinit.
Sărbători fericite!

6 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Nu sunt supersitios, dar daca iti vei dori ceva material sigur nu vei primi, mai bine incearca sa iti doresti sa ai multa sanatate si bucurie in familie

| IuliaJuly13 a răspuns:

Daca intr-adevar iti doresti ceva, da, se va indeplini! Eu as vrea doar sanatate familiei mele si mie, succes in toate si liniste, pace! Craciun fericit! :* La multi ani si tie! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred! Ca Dumnezeu sa le dea sanatate, fericire, dragoste tuturor celor care ii iubesc ( si mie, desigur)winking! Si sa imi tina cat mai mult bunici in viata, sa ma pot bucura de prezenta si dragostea lor :X!

| DedeeAndreea a răspuns:

Eu nu cred in chestia asta, dar am sa incerc.Si nu spun dorinta, ca altfel nu se mai indeplineste!
Sarbatori fericite!

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai puneti-o tine-o minte sau daca vrei scrie pe o foaie dorinta, pune-o undeva la vedere si urmareste tot anul sa vezi daca dorinta se implineste. daca nu se implineste nu fi dezamagit/a si fa-o sa devina realitate.

| OoAlexaOo a răspuns:

Nu,nu cred. Nu sunt superstitioasa, poate fi si asta un motiv.
Daca as crede, dar nu se va intampla, mi-as dori fericirea celor din jur, sanatatea si sa am parte in continuare de prieteni adevarati si intelegatori.
Craciun fericit!