| cherryessence a întrebat:

Este adevarat ca daca iti pui o dorinta de Revelion se indeplineste?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un zvon.

| positivity a răspuns:

Este frumos să crezi că dorințele se împlinesc, însă până acum nu mi s-a îndeplinit nici o dorință pusă în noaptea de Revelion!
Totuși încearcă!

| Nu a răspuns:

Ia vezi, castigi la loterie?

| AtateaConditii a răspuns:

Nu, dorintele le indeplinim noi, trebuie sa pui suflet si sa faci tot ce este posibil ca sa il indeplinesti( in limita bunului simt)laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,imi pun dorinta sa fiu demon, nu se indeplineste logic...

| Kriss96 a răspuns:

Asta e cea mai retarda intrebare..De ce nu iti pui o dorinta de Revelion si apoi poti sa-ti raspunzi singura? Ne transmiti si noua ce ai aflat.
Acum serios..nu te costa sa-ti pui o dorinta si sa vezi ce se intampla.

| HaKa93 a răspuns:

In mare parte da. la mine de fiecare data a mers

| lalaballet a răspuns:

Da! eu imi pun in fiecare an si se indeplineste!

| WhiteTiger15 a răspuns:

Bineinteles ca este posibil! Trebuie doar sa crezi in tine!

| anibanani145 a răspuns:

Este posibil.

| Bambyy a răspuns:

Nu! Dorintele de revelion nu se indeplinesc!

| AlexAlexAlexandru a răspuns:

Si mos caraciun existalaughing