| Daria a întrebat:

Se spune ca in tot raul e un bine.straight faceDar daca iti moare cineva drag ce bine mai este?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când îți moare cineva faci cunoștință cu cea mai mare durere, cea a sufletului!
Pa, pa.

| Deny1333 a răspuns:

Nu mai e. straight face

| AdeeLinee a răspuns:

Da...asa se zice si se mai spune ca Daca o usa se inchide, alta se deschide! Hmm, daca iti moare cineva Dumnezeu stie de ce. Poate pana aici i-a fost viata.Noi[generalizez] trebuie doar sa continuam! Sa trecem peste, sa fim optimisti si sa speram la mai bine.Trebuie sa ne resemnam. Daca facem cine stie ce(ca in multe cazuri...nu dau exemple) nu aducem persoana decedata inapoi si sunt sigura ca si respectivul/respectiva si-ar fi dorit sa fim fericiti.Viata merge mai departe! Ai pierdut o persoana, dar poti castiga altele:* Bafta>big grin

| andreeafbz a răspuns:

In acest timp, altcineva se naste. Fericirea vietii