| TiffanyxSxColor a întrebat:

Seara buna, TPU! Am o mica problema. Prietenei mele ii place de un baiat de la ea din scoala care e mai mare cu an si ceva mai popular din care reiese ca e iubit de mai multe fete nu numai de prietena mea. Ea nu stie cum sa faca sa afle daca o place. Cum sa faca sa afle? :d

Răspuns Câştigător
| ewe a răspuns:

Ar trebui sa il intrebe ...pe mess prin mesaj sau sa puna pe cineva sau daca nu fata in fata
sau chiar prin comportamentul lui adica daca se comporta mai special cu ea poate fi un pas spre a vedea ca o place ar trebui mai inati sa se imprieteneasca bine cu el si apoi sa isi dea seama de asta...
daca e ceva mai popular e cam greu cu concurenta, dar ea nu trebuie sa faca nimic special pentru a ii arata. sa fie naturala si sa fie ea insusi pentru ca baietilor de cele mai multe ori nu le plac prefacutele le plac cele naturale in jurul carora se simt ei bine... sper ca te-am ajuata. si as dori sa primesc funda pentru ca am mare nevoie, deci te rog foarte mult daca ai vrea sa imi dai plsss funda...:X pa pa wave

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îi place concurența și suferința, să se bage pe el.
Pa, pa.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbeasca cu el.

| TiffanyxSxColor explică:

Cu un an!* scuzati. :d Am uitat sa specific ca dau fundita la cel mai bun raspuns! happy