| Vampii a întrebat:

Semanam file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Adytza/De sktop/prgr/New%20Folder/Fotografii-0002.jpg?big grin care credeti ca sunt eu?

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Poza nu se vede. :) Dar ne-o poti arata daca ii obtii linkul aici : www.tinypic.com sau www.imageshack.com. dupa aceea iti spun. :)

| LucianGabriel a răspuns:

Nici una, din cauza ca ce ai dat tu acolo nu este o pagina web sau ceva la care noi sa avem acces sa vedem pozele. Ce-ai dat tu acolo este "adresa" folderului care se afla doar in pc-ul tau la care doar tu ai acces... sa vezi pozele din folder-ul adytza(care se afla in my documents) si new folder(care se afla in prgr, pe desktop). happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca puneai poza pe un host poate o vedeam si noi, noi nu aveam poza respectiva in pc ca sa functioneze calea aleasa de tinewinking