| anonim_4396 a întrebat:

Deci thinking >:" Vreau sa ma tund in scari, in forma de V la spate si vreau un breton scarita intr-o parte big grin Am gasit cateva poze pe net cu diferite forme de breton dar nu stiu care sa aleghee hee Imi plac toate. Vreau parerea voastra, care credeti ca este cel mai frumos breton:

1. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/betty@mad a/Desktop/Like%20(247). jpg

2. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/betty@mad a/Desktop/Like%20(295). jpg

3. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/betty@mad a/Desktop/417861_244567142289588_100002089122897_549417_ 1750070382_n.jpg

4. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/betty@mad a/Desktop/dsds.JPG

Multumesc :*

7 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Eu nu le pot vedeathinking

| cipailina a răspuns:

Imi cer scuze, dar nu putem vedea pozele, incerca sa ne dai un link care sa mearga (http://www.exemplu.com/poza_mea/)

| MasterYoda a răspuns:

| Ingrid16V a răspuns (pentru MasterYoda):

Vezi pozathinking Ca mie nu-mi aparethinking

| MasterYoda a răspuns (pentru Ingrid16V):

Nici nu am incercat sa ma uit. eu am zis la misto. oricum, daca vrei sa vezi, copiaza linkul in bara de adrese. ar trebui sa mearga

Răspuns utilizator avertizat
| Melanié_Andrada_1997 a răspuns:

Eu zic sa nu faci prostia asta pentru ca o sa-ti para rau, acum se poarta parul la nivel egal, adica varfurile drepre sau nu neaparat, dar nu inscarit si cat mai natural si ciufulit pe alocuri, asa ca nu face prostia pe care am facut-o eu acum 4 ani, o sa iti para foarte rau..serioshappy