| Maariiaa97 a întrebat:

Semnati petitia! Justin Bieber in Romania (2013)

http://www.petitieonline.ro/......0/semneaza

12 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Teribila propozitia care ai scris-o mai sus normal trebuia sa fie o intrebare dar sa trecem peste asta.Crezi ca ajuta 5 voturi care le primesti de pe situl asta? probabil ai 10 ani marog cui ii pasa?

| Maariiaa97 explică (pentru d3javw):

Dupa cum am zis, daca eu vreau sa postez petitii le postez. Reclama-ma! Nu stiu daca ajuta sau nu 1 vot, 5 sau 700, dar e treaba mea ce postez si ce fac. Cei care sunt interesati de astea vor actiona in consecinta, cei care nu (ca tine) sa-si vada de treaba, economisim timp si nervi astfelwinking

| Maariiaa97 explică (pentru d3javw):

Si pentru cultura ta generala, corect este "Teribila propozitia PE care ai scris-o..." si nu "propozitia care ai scris-o". Da! Teribila gramatica ta.

| d3javw a răspuns (pentru Maariiaa97):

Dau cu sama inca odata ca n-ai mai mult de 12 anibig grinNu stiu de ce mai vorbesc cu persoane ca tine..culcate

| Kr5 a răspuns:

Termina cu prostiilelaughing s-a facut o petitie pentru un copil rasfatat fara vocelaughing) laughing ma amuza pentru eminem nu face nimeni nimic pe eminem as vrea sa il vad in Romania nu pe bieberoh go on

| Maariiaa97 explică (pentru Kr5):

Putin imi pasa parerea talaughing Eu am postat-o pentru cei carora le pasawinking

| Kr5 a răspuns (pentru Maariiaa97):

Aici se posteaza intrebari nu petiti salvati animalele (justin bieber) deci unde e intrebarea?

| Maariiaa97 explică (pentru Kr5):

Ai nu mai spune! Eu vreau sa postez petitii. Probleme? Hai da-ma in judecata!laughing

| Kr5 a răspuns (pentru Maariiaa97):

Pff si eu vroiam sa te iau prin surprindere cu datul in judecata stai linistita ca am inceput demersurile in instanta happy wtfstraight face esti penibilia bafta in a supravietuihappy

| Maariiaa97 explică (pentru Kr5):

Da, "penibila" cred ca e cel mai potrivit cubantlaughing Penibile sunt comentariile tale (in caz ca nu stii definitia cuvantului "penibil") Dar multumesc pentru urare si bafta si tie, ne mai auzim.:*