| LarissaMouse a întrebat:

Serialul The vampire diaries este absolut bestial.Stiti cumva un serial mai bun ca acesta? Multumesc. funda happy

6 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Pretty Little Liars, 90210, The Secret Circle...mi-au placut mult!

| GroparuVesel a răspuns:

Oricare altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,urasc acest serial, dar iti recomand urmatoarele:
Supernatural, Ghost Whisperer, 90210, Pretty Little Liars,The Lying Game, Teen Wolf, Life Unexpected, The Client List, V 2009

Toate le-am urmarit si le urmaresc si te asigur ca sunt foarte interesante!

| Patrisia14 a răspuns:

Pai te poti uita la Gossip girl e super tare :* happy

| marvellover a răspuns:

Dexter (cel mai tare serial dupa parerea mea, cel mai gandit si cel mai interesant)
The O.C
One Tree Hill
The Walking Dead
Two And a Half Men
How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
Friends.

Nu stiu daca sunt mai bune decat asta al tau, dar daca ar fi sa aleg, cum am mai zis, Dexter cred ca este cel mai tare serial ever.

| Xd_Iulik_1994 a răspuns:

Mie mai imi plac serialele:
1. Supernatural
2. Pretty Little Liars
4. Lost
Merita vazute:* sunt gen vampire diaries. Eu ma uit la ele pe vplay:*
Sper ca te-am ajutatlove struckFunda?