| adriana12512123 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste sfaturi cum as putea cuceri un baiat pe ca il plac. VA ROG! Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Trebuie sa fii asa cum esti tu de obicei in preajma lui. Nu trebuie sa fii timida, trebuie sa vorbesti. Sa nu fii fitoasa. Sa faci glume... Asta le place baietilor. O fata vorbareata, glumeata si care sa nu fie cu nasul pe sus.

1 răspuns:
| MytzaMytz a răspuns:

Pai,sa stai langa el, sau pe langa, sa ii devi prietena buna, si cine stie...winking