| Lucia_5229 a întrebat:

Si cate bluze, tricouri... tenisi v-ati luat?:d

4 răspunsuri:
| CosminRo a răspuns:

Mooooolteeeeeeeeeeeeeeeeeee.si pe langa si un telbig grinbig grinbig grin

| Sweet_1111 a răspuns:

Pai bluze... 2, pentru ca doar alea mi-au placut, dar mai imi iau pe parcus
tricouri...am destule
tenisi... o pereche de tenisi, o pereche de adidasi, plus ce mai am.
si mi-am luat o geaca, imitatie de piele cu puf
si o pereche de blugi
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de cand m`am nascut. enorm!
vrei sa fac un iventar?

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro gasesti o gama mare de tenisi si bascheti Lee Cooper produse cu preturi foarte mici, produsele sunt originale si se livreaza direct din stoc la tine acasa! O zi bestiala!