| zickuo a întrebat:

Simplu.
O plac, ador... dar mi-e rusine sa vorbesc cu ea deschis, uneori nici nu am tupeul sa ma bag in seama cu ea.
Tocmai s-a despartit de fostul...
Sa las totul de la sine, sau sa fiu eu cel care face primul pas?

Răspuns Câştigător
| HelloWorld00 a răspuns:

Ai putea sa te imprietenesti cu ea in primul rand. Apoi poti sa te gandesti la niste cuvinte frumoase si sa o surprinzi cu marturisirea ta.

3 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Să faci tu primul pas, trebuie să încerci dacă vrei să obții ceva.

| Florinx123 a răspuns:

Spune-i in fata ca o adori, ia-ti inima in dinti si doar du-te. daca stai si astepti la nesfarsit s-ar putea sa apara un " Ion" care sa ii spuna inaintea ta ca o place si ai pierdut fata pe care spui tu ca o adori, deci..doar spune-i ce e de spus.
Bafta!

| enachevlad a răspuns:

Nu ezita.Fa tu primul pas. Daca nu il faci ea nu va sti niciodata ca o placi.Si daca zice,, nu" continua.Treaba feteler este sa zica nu chiar daca in sinea ei ea vrea.Dar baieti nu pot intelege ceea ce gandeste fiecare fata.Mult noroc.