| Andreealovechocolate a întrebat:

Simt ca in spatele meu e cineva si imi e uneori si frica sa ma uit dar cand ma uit nu e nimeni! Ce credeti ca se intampla? Ce sa fac ca sa nu mai simt asta?

Răspuns Câştigător
| kid_4671 a răspuns:

Nu ai absolut nimic. Totul este in capul tau. Daca atragi lucruri rele, vei primi lucruri rele. Gandeste-te ca este totul bine mereu. Fa-ti un freeze ceva sa nu te mai gandesti la lucrul asta, ceva gen : o melodie, ceva ce te face sa razi si sa nu te mai gandesti la lucrurile de genul. De cate ori ti se intampla lucrul asta poti sa incepi sa canti linistita sa uiti imediat. Eu de exemplu ma gandesc la : http://www.youtube.com/watch?v=k5XxP2wErC8 si functioneaza(sa nu radeti de mine :).

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Esti paranoica!
Este un sinptom de paranoia si ar fi bine sa mergi la un psihiatru!

| AnGeL a răspuns:

Cred ca esti constienta de faptul ca de fapt asta se intampla din cauza imaginatiei tale
dar daca intr-adevar te simti prost cel mai bine ar fi sa te duci la un preot (parinte, popa) el e singurul care stie ce trebuie facut

| kiss99 a răspuns:

Buna andreea si pe mine ma cheama la fel deci ai cel mai tare nume si mie mi s-a intamplat asta dar nu e nimic e doar in imaginatia ta sa nu ti fie teama nu are cine sa fie iar daca crezi ca sunt fantome sau mai stiu eu ce nu este nimic ele nu exista numai in mintea ta incearca sa uiti de ele si totu va fi ok bafta pe pup si sper ca ti-am fost de ajutor

| kiss99 a răspuns:

Apropo mere cand imi este frica ascult cinci minute muzica si imi trece imediat mere dupa ce vad un film de groaza 5-10 minute cu muzica si gata