| losseru a întrebat:

Simt nevoia sa vorbesc cu cineva, dar nu am cu cine.Credeti ca am o problema? Nu sunt foarte sociabil!(15 ani)

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Simti nevoia sa vorbesti cu cineva tocmai pentru ca nu esti foarte sociabil. Iti recomand sa iesi din carapacea in care te-ai inchis si sa socializezi mai mult. Va varsta ta nu ar trebui sa ai astfel de probleme. Discuta pentru inceput cu mama ta, sigur te va ajuta sa te simti mai putin complexat.

| TPUuser199 a răspuns:

Daca nu ai cu cine sa vorbesti nu este neaparat o problema. Incearca sa iti faci prieteni, sa fii mai sociabil.

| FuckTheSystem01 a răspuns:

Te simti doar singur si crezi ca nimeni nu te intelege e ok... Incearca s a fi sociabil imprieteneste.te usor cu un vecin coleg sau du te la niste rude ceva poate o sa te ajuteb baftaaa