| Elizu a întrebat:

Simularea examenului national pentru clasa a VIII-a va fi aceeasi pentru intreaga tara, sau vor fi facute simulari pentru fiecare judet?

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu cred ca se dau in acelasi timp la toate scolile, am vazut o intrebare de la un utilizator in care era vorba despre simulari, barem. La mine, la scoala le dam pe 19 si 23.
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dam pe 19 si 23 martie big grin.
*-*

| DeepInDarkness a răspuns:

Cum ti s-a parut simularea?

| dyanakitty a răspuns:

Vor fi facute doar pe judete evaluarea va fi aceeasi in toata tara

| pHoNnNe a răspuns:

Toate la fel.happy

| kikatsuki a răspuns:

Toate la fel

| Luata_1925 a răspuns:

Nu is toate la fel oh go on eu am dat o simulare si de fiecare data se da diferit pentru fiecare judet. Is 80 de variante de evaluari posibile si la romana si la matematica.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Luata_1925):

Si cum a fost? La ce ai dat?
*-*

| Luata_1925 a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Se da doar la matematica si roamana cu 1zi sau 4 diferenta in cazul tau am o carte cu toate subiectele la matematica pentru evaluare 2013 daca vrei sa iti arat baga id : catalin702winking