| zambetcald a întrebat:

Sincer, v-au dat parintii un nume ce nu va face placere?

15 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, mie îmi place numele meu destul de mult.

| Dean1996 a răspuns:

Imi place numele meu.

| Neimportant a răspuns:

Nu, mie îmi place numele meu şi mă mulţumesc cu el.
Baftă!

| BoOoMbOnik a răspuns:

Da.Fundita? Mersi!

| Yukidaruma a răspuns:

Hmm mie inainte nu imi placea numele meu, adica ma cheama Elena, nu siu de ce dar il uram, de aceea prieteni mei mi-au gasit porecla asta pe care o am si acum: Elyy, dar pe parcurs am inteles ca toate numele sunt frumoase si le facisimai frumoase prin ceea ce esti tu, si sa stii cum sa le pui in valoare. Ma mai cheama si Georgiana, hmm dstul de lung numele laughing dupa parerea mea laughing, numele asta niciacumanu imi place dar nu din cauza ca nu imi place cum suna sau ceva de genul asta, nu imi place pentru ca si varamea care e oscorpie, s o urasc de mama focului are acelasi nume, de aia nu-mi place. Oricum fiecare nume reprezinta ceva si este frumos in felul lui, acum nu trebuie sa ne sparam ca x-u are un nume mai frumos, toate sunt frumoase in felul lor, nu uitawinking

| chip6angelic a răspuns:

Sincer da.Ma numesc Decean Aura Elena...nu imi place numele Aura!

| Autumnfeelings a răspuns:

Nu.Sincer.

| MademoiselleV a răspuns:

Da, dar cu timpul am înţeles că mi se potriveşte. O zi bună!

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Nu...int'a 3-a imi uram ambele nume ( Bianca Florina ) insa acum imi place Bianca, nu m-am obisnuit sa mi se spuna Flory :-&

| B343 a răspuns:

Da eu uram numele delia si vroiam ca toata lumea sa imi zice maria ( al 2-lea nume al meu) dar acum imi iubesc numele Dellyya :*

| Roberto a răspuns:

Numele meu este Roberto si presupun ca nu este ceva comun mai ales ca sunt singurul Roberto pe care il cunosc in persoana si imi place foarte mult numele meu.La fel si pe fratele meu il cheama Thomas la sugestia mea bineinteles si amandoi suntem foarte multumiti de numele noastre.

| TheCritic a răspuns:

Nu, imi plac doar ca am 3 prenume(idee stupida). Nu pot sa zic ca imi displace dar nici ca imi place primul meu nume, Iris.happy

| anette97 a răspuns:

Imi place numele meu

| marianastepan a răspuns:

La mien e numele Mariana.mie imi place.el inseamna copil dorit

| Absinthe a răspuns:

Sincer, nu-mi prea placea numele meu. Dar acum am impresia ca mi se potriveste.