| anonim_4396 a întrebat:

Singur, virgin, urat si egoist...nu-i asa ca ar trebui sa incetez sa exist?

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca esti singur nu e mare problema oh go on. virgin .depinde cati ani ai oh go on. egoist no talking si urat no talking mai bine ramai singur laughing
oh go on. sau te schimbi :d

| LoveForShania a răspuns:

Nu. Cu timpul aceste lucruri o sa se schimbe. Nu conteaza exteriorul, adica la fizic, conteaza interiorul. Si oricum, cineva o sa te aprecieze asa cum esti la un moment dat, chiar daca nu le ai cu fizicul, dar o sa te placa la interior. Gandeste-te, adica dati si tu seama.Viata e frumoasa!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu happy Stai linistit.Lucrurile se vor schimba happy Incearca sa gandesti pozitivhappy Fa-ti prieteni, iesi din casa si uita de probleme.Succes!winking

nony
| nony a răspuns:

Daca te-ai nascut urat si egoist...se zice ca atunci cand o sa te faci mare ai toate sansele ca sa-ti dezvolti calitatilewinking.Glumesc.A zis bine @ Bizzare, ar trebui ca cauti o virgina o egoista si o urata. Dar totusi nu cred ca intrebarea e chiar serioasa.si e mai mult la misto. Urat cu egoist nu prea se impac.trebuia sa fii urat si darnic, mcar asa mai compensai laughing Bafta

| maryana5 a răspuns:

Nu fi atat de dur cu tine insutiwinking nu esti urat big grin

| anaid a răspuns:

Singur...se spune ca toti avem un suflet pereche
Virgin...nu o sa mai fii dupa ce iti gasesti sufletul pereche
Urat... din cate stiu eu s`au inventat operatiile estetice
Egoist...aici s`a intrerupt firul beeeeeep (nu mai gasesc nimiclaughing)
Eh si daca nu merge cu astea vroia cineva sa se arunce de la etaj acum cateva zile...nu mai stiu cine caut`l poate te ajuta el cu astalaughing

| JackieSue a răspuns:

Uite un sfat. Te duci la quafor si te aranjeaza aia sa arati misto, egoist...deci mai bine incearca sa dai(sa mai lasi de la tine) .nu e asa greu pentru ca daca o sa vrei si tu ceva de la altcineva o sa-ti dea pentru ca si tu i-ai dat.Si deci daca arati dragut si esti darnic o sa ai o prietena si n-o sa mai fii virgin.

| Chocolate a răspuns:

Singur---> ai sanse la mai multe fete si esti independent si poti face ce vrei
virgin--->este semnul puritatii la o persoana si fi mandru de asta
urat---> sh ce daca? poti face orice ca sati schimbi aspectul sau pana la urma fiecare e frumos in felul sau sh cine te place te place asa cum esti:X
egoist:--->cine nu are defecte? si eu is putin egoista... dar s epoate schimba asta.
si nu ar trebui sa incetezi sa existi, multi tear plange si nu cred ca esti asa de ratat cum te crezihappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Se mai intampla...batting eyelashes

| St!L a răspuns:

Pune o poza cu tine sa vedem cat de urat estilaughing!

auran
| auran a răspuns:

Nicidecum, fa sex si atunci celelalte doua "calitati" se vor imbunatati!

| Mya a răspuns:

Oricare dintre noi a avut momente de singuratate, nu este o lege sa ai pe cineva in permanenta.
Virginitatea nu este un defect, este un lucru cat se poate de normal si care nu va dura toata viata. Daca tii mortis sa scapi de acest lucru, poti gasi multe solutii, insa te sfatuiesc sa astepti sa se intample cu viitoarea prietena.Cu uratenia, e mai cu dus si intors... poate asa te vezi tu si chiar de-ai fi, este imposibil sa nu fie macar o persoana care sa te vada cu alti ochi, dar de care tu sa nu stii.In schimb si atitudinea conteaza foarte mult! Ingrijeste-te mai mult, schimba-ti tunsoarea, stilul vestimentar, fa schimbari care ar putea sa-ti creasca increderea in tine! Iar in ceea ce priveste egoismul, mai avem si perioade din astea, in mod special cand avem nemultumiri si suntem atat de preocupati sa facem cumva sa ne fie mai bine, incat nu ne mai intereseaza ceilalti... sper insa ca si la tine sa fie doar "o perioada" si sa nu fii asa tot timpul, fiindca asta e o rautate si da, poate fi un defect care te ajuta sa obtii ce vrei, dar nu intr-un mod in care sa fii mandru!

| andreea8888 a răspuns:

Nu iti da de lucru cu un streang sau ceva...mai bine traiesti asa cum ai fost ''programat'', sigur ai si tu un scop pe lumea aceasta!happy
Toate cele bune!

| Jonsdottir a răspuns:

laughing normal ca nu, trebuie doar sa iti repari defectele daca, crezi ca este musai sa o faci tonguewinking

| selef a răspuns:

Nu, ar trebui doar sa-ti schimbi conditia.

| Moneyandfame a răspuns:

Lumea chiar incerca sa raspunda la intrebarea asta.

| cutza a răspuns:

Chiar deloc! Daca vrei sa continui sa existi te-as sfatui sa-ti schimbi atitudinea!
In primul rind lasa egoismul la o parte caci cu el nu faci nimic bun, dupa care mai iesi si tu in lume si mai uitate cum multi "uriti" au parte de o viata interesanta caci important e cum te socoti tu, asa ca daca vei uita de "uritenia "ta pentru citeva ore si vei incerca sa te simti bine in pielea ta alaturi de prieteni, atunci oamenii se vor trage la tine!
Mai incearca si tu ceva! nu te plinge caci cu asta nu rezolvi nimic!
Succes!

| naviDIabLO a răspuns:

O sa astept si o sa vad cum,, cu timpul'' toate acestea or sa se schimbe. Diagnostic:resemnare.

| naviDIabLO a răspuns:

Singur sunt pentru aceleasi motive care le-am enumerat in raspunsul unei intrebari anterioare acesteia.Virgin cred ca se leaga cu urat, poate daca eram frumos era cu totul alt aluat(cat despre uratenia stiu ca nimeni nu alege la nastere daca sa fie urat sau frumos dar faptul ca sunt urat nu este vina mea)Egoist sunt si voi fi mereu poate pentru ca am foarte putine lucruri la care tin si care sunt ale mele prin munca si sudoare si ar fi culmea dupa ce ca mai am si defectele de sus sa mai si dau din ce am eu.
@Selef:crezi ca ar trebui Doar sa-mi schimb conditia? crezi ca e asa de usor?
@auran:celelalte doua calitati? eu am enumerat numai defecte si chiar daca se imbunatatesc alea tot raman urat si egoist.

| naviDIabLO a răspuns:

Nu este o atitudine negativista, este o atitudine rationala.In intunericul camerei, in liniste deplina vei vedea si tu daca te aflai intr-o situatie asemanatoare ca mine ce usor iese la iveala adevarul.

| GeO_2554 a răspuns:

Dar ce e cu atitudinea asta negativista?
1.singur [toti avem pe cineva nu`ti face grijiwinking]
2. urat [fiecare e frumos in ochii cuiva]
3.egoist [poate ca are trebui sa incerci sa te schimbiwinking sigur potion the phone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si zici ca nu ai gasit pe nimeni singura, virgina, urata si egoista?