| Etein a întrebat:

*Site-uri de unde pot achizitiona ieftin drapelele(preferabil din satin) ale:
1. Ucrainei.
2.ONU.
3.NATO.
4.UE.
5.Tinutului Secuiesc(Sunt roman,cu mama,tata,bunici,strabunici romani,patriot,anti-autonomisti maghiari,dar fac colectie de steaguri).
Cel mai bun raspuns >-Funda!
P.S:Scuzati categoria,este mai vizitata, si ju am stiut in care sa integrez intrebarea...

1 răspuns:
| davidc08 a răspuns:

Cea mai buna variatie de steaguri pe stoc am gasit-o aici: http://www.kollecter.org/ Am dat si peste steagri ceva mai rare gen Jamaica, Australia, India, Tara Galilor, Scotia si inca citeva care mi-au completat frumos propria colectie. Despre tinutul secuiesc nu stiu ce sa zic...