| Anonnnnn a întrebat:

So... De dimineata mi-au aparut cateva casute de messenger pe ecran, de la tipi pe care nu ii aveam in lista. Aia mi-au trimis nu stiu ce, si nu am dat. Le-am dat ignore si spam. Pana aici totul bine pana cand am observat ca mi s-au schimbat statusurile in unele cu injuraturi. Wtf? Ce naiba s-a intamplat? Ce mi-au facut aia? straight face Fundoooooooi mare, mare la cel care imi explica cel mai bine ce s-a intamplat sau ce ar trebui sa fac thinking

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Buna.
Nu te ingrijora, e un site pe care dai ID`ul persoanei respective si pui acolo un status, si acesta apare la persoana respectiva o, o
Nici eu nu am inteles foarte bine, in fine, imi faceau asa prietenii la adevar si provocare xD

Ca sa scapi de chestia asta uite aici instructiunile:
http://www.extreamcs.com/forum/discutii/yahoo-status-changer-t132660.html

Nu te speria ^^ Nu e nimic.

Succes.