| mnopqr a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger: De cateva zile nu mai am pe nimeni in lista. S-au sters toate idurile. Ce s-a intamplat? Nu am facut nimic suspect. Doar am intrat intr-o dimineata si nu mai era nimeni in lista.

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

SAlve.
Posibil sa fi spart cineva securitatea si sa fi intrat in pc si ti-a facut o "surpriza"...
Sau mai e posibil sa ai un virus mai nebun sau mai ciudat. Se rezolva,fa o scanare completa a pc-ului ca sa fii sigura, apoi dezinstaleaza messenger-ul din control panell/uninstal programs, apoi il instalezi din nou.