| TotEu21 a întrebat:

Sony ericsson xperia X10 mini pro vs nokia c3? Pe care lati alege?thinking

7 răspunsuri:
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Sony Ericsson Xperia X10 e mai bun, dar si putin mai scump. Xperia are Android si implicit, mai multe aplicatii, dar nici Ovi Store nu e un site prost: spun asta pentru ca am un Symbian. Cel mai bine ar fi sa faci un comparativ pe un site gen telefonultau.eu, emag.ro etc.

| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Parerea mea este ca Sony Ericsson xperia este mai misto decat Nokia C3.big grin

Bye

| chelie91ptm a răspuns:

Nokia c3, e mai bun. in toate Nokia au fost mai bune ca Sony Ericsson.

| Ionescu417 a răspuns:

Sall eu ti-as sugera sa il alegi pe Sony Ericsson x10 mini pro pentru ca estem ai complet si mai bun dar si nikia ie bun funda plsss

| blackwidow a răspuns:

Sony ericsson. De fel nu-mi place Nokia; si mai are si sistemul ala foarte nasol de operare. Numai bine

| 123al3csutzu123 a răspuns:

Sony Ericsson xperia x10 mini pro si sti de ce : Nokia C3 nu are suport Adobe flash tongue nu are inci pentru zoom big grin etc camera sa filmeze HD camera de 5Mp cu blitz big grin

| Cauneac_Mircea_2000 a răspuns:

Am xperia mini pro si foarte misto. nu se compara cu Nokia c3, deci concluzia este ca xperia e mai bun. funda?