| Evee04 a întrebat:

Sora mea mai mica asteapta cu nerabdare caraciunu si nu stie cum sa faca sa treaca timpul mai repede
funda la cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce sa faca oare? Sa astepte sa vina craciunul.Nu mai este decat o luna si ceva. Spune; i ca se gandeasca la ce sa scrie pe felicitari, sa faca ea niste cadouri de mana, sau sa inceapa sa stranga bani pentru cadouri.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu are ce sa faca, dar ar putea sa se gandeasca ca mai e doar o luna pana la craciun!
pa-pa!love struck

| zizi000 a răspuns:

Sa faca o "lista" cu cate zile au mai ramas si in fiecare zi taie cate una.laughing

| yonutz1 a răspuns:

Sa ii scrie o scrisoare lunga lui Mos Craciun tongue

| AnirozI a răspuns:

Activitati de craciun