| LorenaElena186 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Nu vreau raspunsuri gen: "ies in oras", "ma plimb", "stau pe net"... sunt nefolositoare. fac toate lucrurile astea si tot ma plictisesc des... desi am si o sora mai mica si m-am si apucat de curand sa citesc o carte interesanta. cred ca ma plictisesc mai mult pentru ca astept o data importanta cu nerabdare. Ce ma sfatuiti? Ce sa fac sa treaca timpul mai repede?

Răspuns Câştigător
| nowar a răspuns:

Stiu,e foarte plictisitoare vacanta asta.Eu caut filme pe net, vorbesc cu prietenii, ascult muzica, desenez, ma joc cu cainele, fac prajituri thinking

2 răspunsuri:
| Rallu112CrazyKidd a răspuns:

Asculta muzica,joaca-te jocuri cu surioara ta, cantati impreuna, fa-i parul, joaca-te pe internet, citeste o carte...sau pur si simplu fa ca mine: karaoke

| LorenaElena186 explică (pentru Rallu112CrazyKidd):

Ascult muzica. dar ea e mica. [2 ani] si nu pricepe jocuri, nu ma lasa sa ii fac parul oh go on ...de jucat pe net m-am plictisit, acum citesc o carte [la rascruce de vanturi] si. mai fac si eu karaoke. Mersi oricum! :*