| EmilTraian95 a întrebat:

Sora mea vrea sa-i faca o farsa iubitului ei. Vrea sa faca un test de sarcina sa para pozitiv. Care sunt modalitatile sa faca asta in afara sa puna o gravida sa faca testul bineinteles

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate face infarct iubitul. Il mai si platiti de nou.

| AFR81 a răspuns:

Chiar daca nu este deloc etic ceea ce fac respectivii, am vazut pe internet oameni care vindeau teste de sarcina folosite.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa traga cu carioca o liniuta/dunga in dreptul locului unde ar trebui sa apara intr-un caz real. happy

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

laughing e imposibil avand in vedere ca ai avea nevoie de anumiti hormoni DOAR din urina. exista teste fake de cumparat chiar pentru asta intr-un lant de magazine Penny sau Carrefour (vedeam intr-un timp erau vreo 20 lei) funda?