| mardeamor a întrebat:

Sotul meu are o umflatura in partea inghinala dreapta e putin mai umflat ca in partea stanga nu il doare nu are senzatii de voma niciuna din simptomele unei posibile hernii am fost si la doctor si mi-a spus ca nu am de ce sa ma tem ca nu toata lumea e simetrica si ceea ce vreau sa va intreb este daca poate merge in continuare la sala? se teme sa nu fie vreo hernie sau e posibil sa fie vreun ganglion infectat? astept raspunsurile dumneavoastra si parerile multumesc

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Sau poate are apendicita...thinking ca la ce doctori buni sunt in tara asta...oh go on