| NDASecrets a întrebat:

SPECIAL PENTRU BAIETI:Cum vedeti voi,baietii, fata perfecta?happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia o gasesc dupa ce mor si ajung in imparatia Domnului, aici toti santem defecti si asta e grav.

| mihai69 a răspuns:

Cum văd fata perfectă?!? păi... n-o văd deloc! Și nu-s orb, pur și simplu așa ceva nu există. Mai repede găsești un perpetuum mobile!

| OnuOnulică a răspuns:

Mie îmi e de ajuns să mă iubească şi să nu mă mintă.
În rest nu contează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista, nu are cum sa exista asa "specimen"

| Voidwithin a răspuns:

Ca o iluzie.

| jupinu2011 a răspuns:

Noi nu vedem la baieti fata perfecna... noi suntem perfecti pentru orice persoana..nu totate fetele iubesc acelasi baiat.

| KyryLog a răspuns:

Nu exista :o