| Alexandra_6863 a întrebat:

Pentru baieti:cum arata pentru voi fata perfecta? adica la fata si altele

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Nu exista fata perfecta...doar poti sa crezi ca e perfecta daca te indragostesti de ea:X

2 răspunsuri:
| S_6864 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza cel mai mult la o fata faţa.nu vreau ceva anume. vreau sa fie draguta si naturala si machiata strident pentru ca aia nu e frumusete, e facatorie. vreau sa aiba paruţ de orice culoare daţ sa nu-l tina in coada sau asa ceva, sa-l lase natural pe spate [poate doar cu ceva spuma sau fixatix, in fine] sau cu niste freze destul de originale [nu cine stie ce extravaganta doar cu ceva in plus fata de altele care sa o scoata in evidenta]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine asta ar fi modelul: inalta, bruneta (n-am nimic cu blondele, sunt si eu blond pur si simplu nu ma atrag blodnele) sa fie matura serioasa cu simtul umorului, sa ma inteleaga, sa ii pese de mine, sa nu fumeze, sa nu asculte manelele cu subiect: am bani, dusmani, femei etc. sa fie naturala fara sa incerce a se schimba in ceva ce lumea ar placea, sa ma faca sa ma simt special.
pentru fata asta nu as ezita sa omor/fur/si tot ce e necesar ca sa ii demonstrez ce simt big grin dar din pacate stau cu proaste sa le f#t si sa experimentez relatii, n-am iubit pana acum pentru ca n-am gasit o fata originala pana acum. toate's dupa bani/sex/imagine/etc.